| |

Povídka “Beskydy aneb cesta peklem”

Jela jsem se svým klukem na dovolenou do Beskyd. Cesta jeho autem nám ubíhala pomalu, párkrát jsme se po cestě pohádali kvůli maličkostem, a tak jsme se rozhodli si cestu trochu zpříjemnit nějakou společností. Na výpadovce z města stopovalo hodně lidí, ale mě na první dojem zaujali dvě dívky, jedna byla blondýna a druhá černovláska, i když nejsem na holky! Můj kluk zastavil a zeptal se holek: “kam máte namířeno slečny ?” Odpověď zněla, že do hor, ale že ještě přesně neví. “My jedeme na Bečvy, jestli chcete, můžete pokračovat s námi” vstoupila jsem jim do hovoru, neboť mému klukovi málem vypadli oči z důlku při pohledu do výstřihu černovlásky. Opravdu, to byly aspoň čtyřky na rozdíl od mých skvělých trojek. Co se týče bloncky, ta měla asi stejná prsa jako já.

Holky si k nám nasedli a můj kluk se rozjel vstříc dalším dobrodružstvím. Holky si chtěli povídat, a tak jsme se věnovali s mým klukem jeden druhému…a úplně jsme zapomněli…když jsem se usmívala na svého kluka, zahlédla jsme u jeho pravého spánku…pistol a držela ji ta černovláska. “Co po nás chcete!”, začala jsem zmatkovat a už jsem se viděla mrtvá a pohozená někde za městem. “Když budeš v klidu a budeš spolupracovat nic se ti nestane, píčo” vkradla se do hovoru ta bloncka. A pak už to začalo…

“Dělej děvko, pěkně se posuň s tou tvojí píčou až na kraj sedadla!” Když jsem tak ze strachu, aby neublížila mému klukovi, udělala co chtěla, chytla mě za kotníky a vší silou mě je zaklonila za hlavu a přivázala nějakou šňůrou k opěradlu hlavy! Připadala jsem si celá zlomená, a hlavně moje kundička i z prdélkou byly téměř v dosahu té bloncky. To že jsem si vzala výjimečně na sebe i kalhotky pod krátkou minisukni nebylo žádné pozitivum, neboť jsem o ně záhy přišla, to když mě je tá černovláska druhou rukou roztrhla a zařezané přímo vyškubla z mých pysků! Bolestí jsem se málem počůrala, ale držela jsem se. Hned na to vytáhla bloncka odněkud skřipce, které se dávají s SM filmech otrokyním na prsa a taky na…. Než jsem se stačila vzpamatovat už jsem cítila v oblasti podbřišku strašné muka! Bloncka mě natáhla levý pysk mé kundičky do nevídaných rozměrů a pak měna něj přiskřípla ten skřipec. Takovou bolest jsem nečekala a bolestí jsem vystříkla část moče z mé trápené kundičky přímo do obličeje té bloncky, která byla nahnutá přes opěradlo a natahovala mě už druhý pysk! “Ty zkurvená čubko, to si odskáčeš i s tím tvým povedeným přítelem!” zařvala na mě rozzlobená bloncka, které ztékala moč z tváře přímo na můj obličej. Mezitím černovláska pochopila záměr bloncky a donutila mého přítele zahnout do lesa!

Když můj přítel z donucení zastavil auto v hustém jehličnatém lese, vysedla černovláska i s ním z auta a táhla ho mezi dva smrky. Tam ho přivázala provazem. Postupně mu utáhla jednu ruku k jednomu stromu, druhou ruku ke druhému, i když se musela hodně snažit, neboť tyto stromy byly daleko od sebe, takže byl můj přítel natažen jako na skřipci. Totéž udělala i s jeho nohoma! Pak ho celého svlékla, ulomila si kus smrkové větvičky a začala ho mlátit přes jeho úd! Já jsem tento proces naštěstí nemohla vidět, ale stačil mě řev mého kluka a perverzní komentář od mé mučitelky, bloncky. Pak už jsem ale zase začala vnímat mou bolest, neboť se černovláska vrátila k nám a mě začala příšerná muka! Bloncka mě přestala tahat za pysky, na kterých viseli nejen skřipce, ale na nich i kilová závaží a začala se věnovat mé prdýlce. Namazala ji nějakou mastí a začala se mě tam vrtat! Mezitím jsem občas zaslechla z lesa nějaké bezmocné výkřiky mého kluka, ale z mé pozice jsem nemohla vidět nic! To co jsem ale mohla vidět byla v ruce černovlásky láhev 0,33l plná pepsikoly. Přiblížila se s ní k mé již dokononale roztáhlé, za pomoci bloncky a jejich prstů, zadní dírce. Zatřepala s lahví v ruce a prudce mi ji zarazila až do půlky hrdlem přímo do zadečku! I když jsem měla zadeček roztáhlý prsty perverzní bloncky, cítila jsem jak se mi trošku natrhl pod tlakem té flašky. A to ještě nebylo všechno….v mém análku a střevech se rozpoutalo úplné peklo! Tlak v mých střevech začal být nesnesitelný a obsah té tekutiny mě pálil jak čert! Ale vytlačit to nešlo. Každý asi ví, kde se kola zužuje a tam mě právě zůstala pevně zaražená jako špunt šampaňského! Když už jsem myslela, že se mě explodují střeva, bloncka posunula oi kousek výš láhev, která se pod tlakem konečně uvolnila přes svěrač a vylétla i s obsahem střev na přední sklo auta. Naštěstí, i když už je to asi jedno, se sklo nepoškodilo. Teprve nyní, když už mě přestala trápit střeva, jsem začala pociťovat pekelnou bolest v ústí natrhlého análku a taky přímo na extrémně protáhlých pyscích, visících na závažích až u mé pusy!

Když ze mě vypadla flaška, přece jen se mě trochu ulevilo, i když natržení bylo pekelně znát a stále ze mě vytékal obsah mých střev… Černovláska mě nenechala ani chvíli vydechnout, odvázala mě nohy od opěrátka. Spolu s blondýnou mě táhly za ruce a nohy z auta ven, k mému klukovi. To co jsem spatřila mě málem poslalo do mdlob! Můj kluk byl uvázaný za nohy mezi stromy hlavou dolů a na břichu mu visel fialově modrý penis s podvázanýma koulema, na kterých měl, jako já na pyscích, závaží…ovšem 5 kg! V jednom kuse řval a kroutil se bolestí…černovlásku už to řvaní začalo štvát a tak mu do lehce přístupného análního otvoru prudce zarazila pistol (celý tlumič až po ústí hlavně), kterou na nás mířila v autě. Více už jsem nestačila zaregistrovat, neboť mě bloncka dala na oči pásku. Na ruce a na nohy mě přidělala pouta ke kterým připnula nějaké karabinky a za pomocí asi provazů mě začala zvedat. Začala jsem se houpat nad zemí svázaná do kozelce. Najednou mě něčí ruce přidržely…chvíli se nic nědělo, jenom jsem uslyšela někde u země trhat trávu. Záhy jsem se mohla přesvědčit, že to nebyla žádná tráva ale…. Ve svém stále hodně otevřeném análku jsem ucítila strašné pálení! Ano byly to kopřivy, které mou trápenou dírku zcela zaplnili. Řvala jsem jak pominutá a tak mě zase jedna z mučitelek strčila do úst její příruční vibrátor a zalepila mě pusu páskem, který si prvně vyndala s poutek sukně. V tom momentě se jí sukně sesunula k zemi a já jsem vykřikla! Pod sukní už nic neměla…protože byla z mého utrpení hodně vzrušená…mezi nohama se jí tyčil klacek průměru nejméně 5cm a dlouhý okolo 25cm! Ano byla to transka. “No co tak čumíš kurvo, pěkně si ho prohlédni, za chvilku už ho budeš cítit až ve střevech! Ale nejdříve se dívej, jak ti zprzníme toho tvého kluka.” Řekla bloncka a za pomocí černovlásky spustili po provazech nohy mého kluka dolů. Černovláska mu brutálně vyrvala tlumič ze střev a bloncka ho hned nahradila svým utahovákem! Můj kluk řval při každém zasunutí klacku o kousek dál, až ho měl úplně celý v zadku až po koule. bloncka chvíli odpočívala aby potom mohla vyvinout obrovský kolotoč ve střevech mého kluka. Ano začala do něho přirážet čím dál rychleji, až mu natrhla kůžičku. Ale jí to nevadilo a jezdila v něm stále a stále až se konečně udělala! To bylo pro mého kluka vysvobození … Pak mě černovláska sundala pásek s pusy. bloncka vytáhla svůj znečištěný klacek z dírky a celý ještě trochu zakrvavený od natrhlé kůžičky mě ho narvala někam až do žaludku. Málem jsem se pozvracela, ale nebylo kudy. Celá moje pusa byla ucpána tím stále tvrdým klackem bloncky! Teprve po půlhodině, když ho ze mě vytáhla, ze mě všechno vyšlo!

Mezitím černovláska omotala mému klukovi nějaký provázek okolo žaludu, pořádně utáhla až mu začal modrat a druhý konec provázku přehodila přes větev stromu. Když se obě nabažili pohledu na modrý žalud, který byl pochopitelně strašně nalit krví až k prasknutí, přitáhla bloncka provázek přehozený přes strom k sobě až mu žalud i s se zbývající částí protáhla ještě o dobrých 5 cm. A to mu ještě na takto trpící mužství přivázala další 5 kg závaží. To už můj kluk nevydržel a i přes takto seškrcený penis se mu podařilo dostat ze sebe tryskem několik dávek moče smíšené s jeho semenem, které mu takto zmučenému svévolně explodovalo. Konečně si snad společně s mým klukem můžeme na chvíli oddechnout neboť se jeho penis začal zmenšovat a už nebyl ani tak ztopořený…až na to závaží, kterého ho neustále táhlo směrem k větvi. Můj kluk si skutečně mohl oddechnout, ale já jsem měla teprve teď zažít ty pravá muka!

Po půlhodině oddechu jsem byla opět přivázána v autě na zadní sedačce; nohy opět pevně utáhnuté za zadní opěradlo. bloncka si stoupla před mou rozevřenou dírku: “Tak a teď už si ho konečně vychutnáš, kurvo jedna” zařvala a brutálně mi narvala její buchar až po koule do mé vyhřezlé a bolavé zadní dírky. Chvíli si jen tak vychutnávala těsnost mé dírky a pak začala zprudka přirážet. Po 10 minutách brutální “soulože” jsem měla dírku roztáhlou tak, že když ho ze mě bloncka celého ulepeného od vystříknutého semene vytáhla, černovláska mě tam strčila bez potíží celou ruku! Po chvíli roztahování již měla ve mně obě ruce a pomocí prstů mě roztahovala dírku do neuvěřitelných rozměrů. A když konečně opustily její ruce můj otvor, objevila se nade mnou bloncka se svým utahovákem a začala mi močit přímo do mé vyhřezlé dírky. Pocit to byl hnusný, asi první minuty se to dalo vydržet. Ale ona močila stále dál i když jsem začala pociťovat obrovský tlak v mých střevech! bloncka to vytušila, kývla na černovlásku, která mi ihned vrazila do opuštěné dírky anální kolík, který vzápětí na foukla do velikosti, soudě podle tlaku v análku, volejbalového míče! Protože mě začalo praskat ve střevech, bolestí jsem omdlela.

Když jsem se probrala, ležela jsem přivázaná na zádech k železné posteli…ale něco mě tlačilo stále na střeva…vzpomněla jsem si na kolík i na moč bloncky a celá jsem se rozbrečela! Ale nic mi to nebylo platné, tlak stále sílil…až najednou s mou obrovskou úlevou ale hlavně bolestí ze mě vyjel kolík v nejširším průměru dobrých 8 cm! To co jsem mohla vidět v zrcadle na protější straně místnosti mě úplně omráčilo. Spatřila jsem obrovskou sytě rudou vyhřezlou díru do které by se vešla v pohodě i celá flaška od vína, resp. její nejširší část. Neustále ze mě na podlahu a na postel vytékala moč bloncky smíchaná s mou krví a zbytky střev. Má bolest mě přinutila k tomu abych začala strašně řvát. Chtěla jsem aby mě někdo zbavil té kruté bolesti.

Když má bolest z vyhřezlé dírky částečně otupěla a má dírečka se začala zase zmenšovat značně se mě ulevilo. Jenomže najednou se proces zmenšování mé dírky zastavil a vchod zůstal na dobrých 5 cm otevřen, jako po dlouhé divoké souloži s ohromným černochem! Takto jsem svou dírečku pozorovala dobrou hodinku a potom vyčerpáním znovu usnula.

Když jsem se znovu probudila, vzpomněla jsem si na svého přítele, ale v místnosti nebyl. Teprve teď jsem si uvědomila, že mé ruce i nohy jsou volné, ale moc jsem se stejně hýbat nemohla, neboť jsem měla ve svém propíchnutém poštěváčku velký kroužek, který byl připevněn pomocí řetízku k podlaze. Pokud jsem chtěla stát, natahovala jsem si poštěváček, až jsem se zajíkala bolestí. Když jsem si naopak chtěla sednout, musela jsem se trápit opět natáhlým poštěváčkem, neboť jsem si musela sednout dál od připevněného řetízku; půl metru kolem něj byla podlaha poseta velkými hřeby! Radši jsem se rozhodla bolestivě trápit hrášek, než abych se napíchla dírečkou na takové ostré hřeby. Když jsem se ale chystala sednout a dát odpočinek mým trápeným nohám, myslela jsem, že mám propíchnuté vnitřnosti! Jak jsem dosedala, v mém análku i kundičce byly celou dobu nějaké kolíky, které se mi ukrutně zařezávaly do mých dírek. Až jsem ucítila, jak se za kolíkem v mém análku zatáhl svěrač a kolík zmizel celý ve mně! Cítila jsem ho, jak se stále posunuje dál a dál do mých střev a ani tlak mého svěrače ho nedokázal vytlačit! Asi musel mít kuželovitý tvar! Po chvilce trápení jsem se smířila z bolestí ve střevech a začala vnímat další bolest, vycházející z mé kundičky. Všechno mě šíleně pálilo, všechny vnitřnosti jsem měla příšerně bolestivé. Myslela jsem, že je to už můj konec…ale nebyl. Asi mě moji trýznitelé celou dobu pozorovali a teď mě přišli osvobodit. Včas. Ještě chvíli a vytrhla bych si poštěváčka. Štěstí, že mě ho osvobodili, nebo spíše řečeno ulehčili od toho příšerného napětí v něm- sundali řetízek z kroužku v něm pověšeném. Dále mi hned vytáhli z mé kundičky kolík, ale z mé nejvíce trápené dírky…ne a ne se dočkat uvolnění mé zadní dírečky. A taky že jo! Mou pálivou zadní dírku mě akorát pořádně sešlehali čerstvě natrhanými kopřivami a nakonec, když už se nabažili mého ukrutného řevu, mě nastrkali všechny kopřivy do mého análku a ten mě i s kolíkem, který byl zaražený někde až v mých střevech, zazátkovali umělou zátkou o průměru 4 cm! Takto zazátkovanou mě přenesli k vedle stojícímu stolku. Jenže to nebyl obyčejný stůl. Byla zde díra, zrovna tam kde se nacházela má ubohá kundička. A pod tou dírou, jak jsem později na vlastní kůži poznala, byla umístěna mechanická hračka- obyčejná vrtačka na konci s velkým umělým údem a ještě se pomocí vačky pohybovala nahoru a dolů. Jak jinak, za chvíli už drásala mou ubohou kundičku. Protože jsem se ještě ani nevzpamatovala ze všech bolestí, moje dírečka nebyla vůbec vzrušená a tudíž ani mokrá. Ale tomu mechanismu to vůbec nevadilo a vyhřezával si mou dírečku v klidu dál, i když úplně nasucho! Za chvíli jsem měla kundičku jak v samotném pekle. Celou rudou a s odranou sliznicí. Příšerně mě to pálilo a také jsem cítila jak mě vytéká z mé kundičky nějaká tekutina. Ale šťávička to být nemohla! Ano, má kundička už byla tak rozedraná, že vylučoval menší potůček krve smíchané s odranou sliznicí. Moji trýznitelé mě ale nechtěli nechat umřít na nějakou infekci a proto mě ji hned postříkali stoprocentním lihem! Pálivá bolest se stále zvětšovala jak se líh začal dostávat hloub a hloub do mé vyhřezlé dírky. To už se ovšem nedalo vydržet a opět jsem upadla do hlubokého bezvědomí.

Když jsem se z něho probrala, byla jsem stále položená na tom stole. Ale mé nohy byly vyzdvihnuté za kotníky a ruce jsem měla taktéž přivázané. V mém análku jsem stále cítila stejný tlak a v kundičce mě stále řádila ta mechanická hračka! Co bylo ale jiné, byla opakovaná bolest v mém poštěváčku, který se natahoval do nebetyčných dimenzí. Když jsem se podívala dolů mezi mé nohy, uviděla jsem opět v mém poštěváčku za kroužek připnutý řetízek. Na druhém konci byl uvázaný za pohyblivý falus, který se stále pohyboval nahoru a dolů a trýznil nejen mou vyhřezlou dírku ale také můj poštěváček. Řvala jsem ukrutnou bolestí až mě vyschlo v hrdle. Moji trýznitelé to vypozorovali a tak si bloncka stoupla k mé puse, dala mi do ní svůj odporný úd a začal močit se slovy “přece nám tu kurvo nebudeš žíznit!”. Zatímco jsem statečně polykala jednu dávku za druhou, černovláska mě pověsila na mé poševní pysky svorky a zavěsila na ně dost těžká závaží, až jsem myslela, že se mě utrhnou od mé kundičky. Bloncka stále trápila mou pusinku svým zlatým deštěm a černovláska aby toho nebylo málo mě ještě na pravidelně se napínající řetízek spojující poštěváček s falusem pověsila další závaží. To už bylo i na můj protáhlý poštěváček moc a protáhl se o dalších dobrých 5 cm! Takto trápenou mě zanechali a odešli z místnosti. Zamykat ji vůbec nemuseli, neboť jsem byla pevně svázaná, vyčerpaná a hlavně nabodnutá na obrovský falus, který se pevně zavrtával do mé odrané přední dírky a zanechával na svém těle stopy mé krve. Ostatně ta jediná mě mou dírku částečně mazala při styku s tím obrovským umělým údem! Asi po hodině trápení na mě přišla obrovská bolest vycházející z mé zapomenuté zadní dírky a nejednou ze mě téměř všechno vyletělo. Nejdříve ze mě vystřelila anální zátka a za ní se začali prodírat skrze otevřený análek kopřivy, které si neodpustili popálit všechen prostor kolem. Teprve potom ze mě měl vyjet ten kolík usadivší se někde až v mých střevech. Ale žádný další tlak nenastal, akorát palčivá bolest. A kolík ne a ne vytlačit. Zůstal v mém vyhřezlém otvůrku neboť jsem byla v poloze, kdy nemohl vypadnout bez tlaku a bez vlastní gravitace! Následně ke mně přišla bloncka a strčila mi celou ruku bez varování do mého análku a vytáhla prudce ten kolík i se svou rukou ven! Uznáte sami, že po takovémto hrubém proniknutí do mých střev a následném násilném vyrvání kolíku ven jsem musela zákonitě omdlít!

Pomalu jsem otevírala oči a zjišťovala danou situaci. K mému překvapení jsem již nebyla trápená tím mobilním falusem a ani moje druhá dírka nebyla ničím naplněna! Jediné co se nezměnilo, byl stále extrémě natáhlý poštěváček vinou těžkých závaží! A také má pozice zůstala stejná. Stále jsem byla uvázaná na “pracovním” stole a mé dírky “visely” volně přístupné přes okraj stolu. Než jsem si stačila provětrat a srovnat mé vyhřezlé dírky, už u mě byli mé trýznitelky! K mému dalšímu zděšení nesla bloncka v pravé ruce obrovskou cuketu v průměru 8 cm! Již jsem začala tušit, k čemu, resp. na kterou moji dírku bude použita! Černovláska odněkud vylovila tubu s gelem a celou ji vytlačila na mou zadní dírku. Bloncka mě ho rozetřela nejen po celém okolí řiťky, ale také vevnitř! A to takovým způsobem, že mě bez přípravy vrazila celou svou ruku až po loket do mé dírky! Takovou bolest Vám nemůžu ani popsat! V jednu chvíli, právě když ji brutálně vyrvávala z mé dírky došlo k prasknutí a natrhnutí mé hrázičky. Když to černovláska zpozorovala, okřikla bloncku:”Neblázni nebo ji zabiješ a koho pak budeme mučit, když ten hajzl zdrhl! Vždyť už máme jenom ji!” Když se bloncka uklidnila, černovláska mi potřela nebohou dírku dezinfekcí. I když mě příšerně pálila dírka, přece jenom jsem si mohla uvědomit že se mému klukovi podařilo zdrhnout a že mě určitě brzy zachrání…teda doufám, že to do té doby přežiju. Zmých snů mě ihned probrala další rána, když se do mého natrhlého análku zavrtávala ta obrovská cuketa. I když jsem řvala ukrutnou bolestí na hranici mezi životem a smrtí, bloncka na to nedala, asi si vzpomněla na útěk mého kluka, a brutálně zarazila do mé dírky plných 20cm této cukety! Zbytek čnící ven potom uřízla velkým nožem a pak už jenom zatlačila na volný konec, který se zavřel za mým svěračem a tlačil si cestu skrz mé střeva! Černovláska mezi tím, co jsem si zvykala na další, ještě vetší bolest mé zadní dírky, přinesla jehlu s nití. Opravdu jsem neměla tušení co bude dál… vzápětí mě ale něco příšerně propíchlo okolí mé řiťky a já si ihned uvědomila použití těchto věcí. Než jsem se stačila vzpamatovat, měla jsem celý svůj análek zašitý nití, která se stále natahovala v důsledku tlaku od té cukety zaražené v mých střevech. Bála jsem se o svou dírku. Měla jsem obavy že tlak mých střev působících na cuketu roztrhne mou zašitou dírku. Když už se mé obavy staly téměř skutečností a moje kůžička začala pomalu praskat, vytáhla bloncka ten velký nůž a jedním řezem ukončila mé obavy a ulevila mé nebohé dírce. Ihned po uvolnění mého vchodu do dírky se skrz něj prodrala cuketa a s obrovským mlasknutím spadla na podlahu! I když jsem přežila roztrhnutí mého análku, bolest byla stále ukrutná. A to jsem eště neměla tušení, jak to tam dole vypadá a jestli se vůbec budu moct někdy ještě vyprázdnit skkrze můj análek. Jakoby to bloncka vytušila, vytáhla velké zrcadlo a přiložila ho k mému přirození. To co jsem spatřila mi vyrazilo dech! Pod extrémě natáhlými pysky mezi kterými čněl ke stropu dobrých 10 cm krvavě rudý poštěváček, jsem uviděla fialově rudou kůžičku s obrovskou černou dírou! Vlastně úplně černo tam nebylo. Dokonce jsem mě podařilo zahlédnout konečník na dně rudé, cuketou odrané sliznice! Do takto otevřené dírky mě černovláska před mými zraky nasypala asi 10 velkých kostek ledu. Ačkoliv jsem měla ledu plný análek, dělalo mi to velmi dobře. Ale jen asi 5 minut než se led rozpustil. Pak mě začal konečník strašně pálit. Při bližším průzkumu skrz zrcadlo jsem mohla vidět pohyb uvnitř mé otevřené dírky! Co se pohybovalo v mém análku jsem měla záhy možnost poznat, protože z mé dírky začaly vylézat rezavý mravenci! Jakto že nezmrzli pod ledem? Na tuto otázku mě záhy odpověděla sama nadržená bloncka honící si svůj tvrdý ocas: “Tebe asi zajímá, jakto že ti mravenci nezmrzli. Tak se dobře dívej” a po té mě zašmátrala na dně mé dírky a vytáhla plastový balónek s malou dírkou, ze které se drali ven další a další mravenci. “A takových kuliček máš v sobě deset! V jedné kostce ledu jedna kulička s asi 10 mravenci!” dořekla bloncka a strčila mi svůj klacek do pusy. Asi ji můj stav šílenosti a vylézající mravenci z mé dírky natolik vzrušili, že začala stříkat přímo do mé pusy chuchvalce horkého nahořklého semene! Když jsem všechno poćtivě spolykala čekala mě další odměna ve formě zlatého moku. Bloncka se před tím asi hodně napila, neboť do mě stříkala dobrou minutu a po té co jsem už nemohla ani polykat se přesunula k mé dírce a stříkala svou močí na dno mé dírky přímo na mravence štípající mou sliznici. I když to bylo pro mě strašně potupné, její moč mě zachránila od nateklé sliznice. Mravence totiž moč vyplavila ven a tudíž mě přestali štípat můj análek! I když se mě strašně ulevilo, stále ukrutnou bolestí trpělo celé moje pohlaví včetně vyhřezlé zadní dírky. Úplně znavená jsem usnula.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *