|

Povídka “Aukce otrokyň – 4. část”

Uplynul měsíc a zase tě Pán naložil do auta a jeli jste na aukci otrokyň. Snažila jsi se ho uprosit, aby jsi nemusela jet, nabízela jsi, že mu třeba zatím vygruntuješ byt a nebo budeš celý večer přepisovat jeho texty do počítače, ale on zůstal neoblomný a řekl, že pokud budeš odporovat, tak tě do auta povede na řetízku bez ohledu na to, jestli to někdo uvidí. Netušila jsi, co tě čeká, ale po minulých zkušenostech, kdy jsi si sáhla snad až na dno zásobárny svého studu, jsi nečekala nic příjemného.

Když jste šli cestou od zaparkovaného auta k temné vile, zkusila jsi naposledy obměkčit svého Pána, ale ten jen řekl: „Nezlob, nebo budeš opravdu potrestaná“ a ohlásil se mobilem. Dveře do temné chodby se otevřely a když se rozsvítilo světlo, tak jsi zase čekala, že tě ti dva muži v černém, kteří stáli v chodbě, odvedou do šatny.

Ale nic takového se nestalo a ty jsi mohla po boku svého Pána pokračovat mezi hosty do haly.

Spadl ti kámen ze srdce a Pán tě zase překvapil. Tvé sebevědomí, které bylo přede dveřmi zcela nulové, se začalo zase zvedat a ty jsi se vděčně na svého Pána usmála.

Program dražby byl obohacen o prodejní výstavu nejrůznějších pomůcek, které byly vystaveny na stolech podél zdí a žena v černém, která v tobě vyvolala mrazení v zádech, pozvala hosty do přilehlé místnosti, kde bude současně s aukcí předvedena řada nových pomůcek na trestání neposlušných subinek. Pán tě vzal zezadu za rameno a vedl tě dál.

Uprostřed místnosti klečelo pět nahých dívek, která byly opřené o lokty a nohy i ruce měly fixované silnými řemeny k dřevěnému podstavci, na kterém klečely. Pohled na jejich vystavené zadečky a kundičky tě vzrušil, protože před nějakým časem jsi zde byla v podobné pozici. Na stole před nimi byly rozloženy nejrůznější plácačky, bičíky, rákosky, důtky a biče.

Žena v černém navrhla vážným zájemcům o tyto pomůcky, že si je mohou vyzkoušet na připravených dívkách. Dívky byly v opravdu ideálních pozicích pro výprask a jako první z hostů se osmělila menší zavalitější žena s krátkými vlasy, chopila se jedné z vystavených rákosek, vyměřila si dráhu úderu a pak dívku švihla přes prcinu. Ta vykřikla a na obou půlkách jí naskočilo červené jelito, které mělo bledší vystouplý střed a tmavěji červené okraje. Následovalo další zasvištění rákosky a dívce přibylo na zadnici další jelito. Žena rukou zkontrolovala vyklenutí obou jelit nad hebkou kůží dívčina zadečku a spokojená s výsledkem si odnášela rákosku k prodejnímu stolu.

Dívčin křik a svištění rákosky ti připomněly tvojí minulou návštěvu a představa, že jsi zde nedávno také dostávala výprask, tě mrazila i vzrušovala současně. Jako druhý se chopil důtek starší muž, který si vybral nejmladší z dívek, křehkou blondýnku s malým kulatým zadečkem. Kožené řemínky se dívce zakously současně do její prcinky i jejích štíhlých stehen a ozdobily je červenými proužky, které se při dalším úderu překřížily do červeného mřížování. Dívčin křik nastimuloval muže ještě ke třetímu úderu, po kterém dívka začala prosit, aby už přestal.

Pán tě postrčil ke stolu s pomůckami a řekl, abys si některou vybrala. Otočila jsi na něho tázavě oči a on řekl, že si jí můžeš i vyzkoušet, abys viděla, jak to vypadá, když dostáváš výprask. Ale aby jsi vynechala plácačky, ty že nezanechávají na kůži viditelné stopy a ty máš přeci ráda podpis svého Pána na své zadnici, nebo ne?

Vybrala jsi si krátký elegantní bičík s rukojetí opletenou kůží, několikrát jsi s ním švihla do vzduchu a pocítila jsi na zádech slabé mravenčení, protože dobře znáš, jak chutná dopad podobných nástrojů na kůži tvé prcky a nebo na tvé vypjaté kozičky. Ta představa tě trochu vzrušila, ale Pán tě postrčil až ze jednu z ohnutých nahých dívek a řekl: „Tak ho vyzkoušej“! Jsi v rozpacích, sama znáš trestání jen ze strany trestané osoby, ale ještě nikdy jsi nikoho netrestala. A ještě k tomu veřejně! Taky možná, kdyby před tebou neklečela vystavená subka, ale nějaký mladý mužský…… Všichni se na tebe dívají a ty otáčíš prosebný pohled na svého Pána. „Dobře, uděláme to jinak“, Pán promluví s jedním z mužů v černém a ten jednu ze subinek připravených k potrestání, která má prcinu ještě nedotčenou, odváže a řetízek od jejího obojku podá Pánovi. Ten se na tebe obrátí a řekne: „Pojď“ a odvádí nahatou subinku po schodech nahoru a ty je rozpačitě následuješ.

Pán odemyká dveře jednoho z pokojů a přivazuje subku do stejné pozice na identickém dřevěném podstavci, jako byly ty dole. Ty máš v ruce stále bičík, který jsi dole vybrala. Pán se na tebe obrátí a řekne: Chci, abys téhle subce zmrskala zadnici, aby na ní byly viditelné stopy po výprasku. Já se za čtvrt hodiny vrátím“.

Zůstala jsi se subkou sama, sama subinka, která by měla trestat druhou subinku. Znáš ten pocit, který ona teď má, být připravená k výprasku. Švihla jsi bičíkem do vzduchu a ona sebou viditelně cukla. Neměla jsi nejmenší chuť dívku trestat, na druhé straně tu byl Pánův příkaz. Nakonec jsi zvolila kompromis, dáš jí výprask, ale mírný, sama dobře víš, jak bolí opravdový výprask. Postavila jsi se z boku a bičíkem začala dívku švihat přes vystrčené půlky. Dívka trochu sténala, ale asi byla zvyklá na horší zacházení, tak že spíš jen tiše pofňukávala. Měla jsi pocit, že to už stačí a tak jsi odložila bičík a posadila se na židli a čekala, až se Pán vrátí.

Ten se chvíli opravdu vrátil a tázavě se na tebe podíval. Ty jsi hned hlásila, že jsi dívce dala výprask a Pán pomalu došel až k vystavené subce a prohlížel si její prcinu. V té chvíli na ní bylo jen několik zarůžovělých proužků a jinak nic. Začala jsi tvrdit, že po skončení výprasku měla zadnici pěkně pruhovanou, jak to má rád tvůj Pán, ale ten se beze slova chopil bičíku a dívce uštědřil pět ran přes zadek, při kterých dívka hlasitě zaječela a na kůži jí naskočila zřetelná jelita. „Tak tohle je výprask a ne to šimrání prciny, které jsi prováděla ty. Tak že za trest půjdeš na vál sama“. Odvázal subku a vzal jí za řemínek a tebe se chopil za rameno a vedl vás obě dolů a muži v černém předal řemínek od seřezané subky a tebe k němu postrčil a řekl, aby tě vzal do šatny, že se půjdeš předvést s druhou skupinou dívek. Muž v černém tě vzal pevně za ruku a obě vás vedl do šatny.

Byla jsi šokovaná náhlým zvratem a ani jsi neodporovala, když jsi dostala příkaz okamžitě se svléknout. Zcela nahé ti muž připnul obojek s řetízkem a pak tě vedl nahou přímo mezi hosty k dřevěným podstavcům, na kterých už byly připravené další dvě dívky s doposud nedotčenými zadnicemi.

Pocit, když jsi byla nucena prodírat se skupinou hostů, kteří se začali shromažďovat okolo vystavených dívek, byl neskutečný, stejně tak jako procedura, kdy jsi si musela kleknout a pak se ohnout a nechat si připoutat nohy i ruce. Nohy jste měly na rozdíl od první skupiny podstatně víc rozkročené a na prodejním stole jsi zahlédla vedle pomůcek, které tam byly prve i různé anální kolíky a vibrátory a to tě úplně vyděsilo.

Po tobě přivedli ještě další dvě dívky a pak už začala vlastní nabídka pomůcek. Dívka vedle tebe dostala výprask dlouhou a velmi pružnou rákoskou a její křik musel být slyšet po celé vile. Další zájemce si vybral důtky s tenkými koženými řemínky s uzlíky na konci a vybral si na jejich vyzkoušení právě tebe. Ale nepostavil se za tebe, jak jsi čekala, ale obešel tě a postavil se k tobě čelem tak, že měl tvojí hlavu mezi svými koleny a svištící řemínky začaly dopadat nejen na tvé vyšpulené půlky, ale i do rýhy mezi nimi, na stehna a také některý z řemínků zamířil na tvojí mírně rozevřenou kundičku.

Bolelo to příšerně a tak jsi křičela hodně nahlas a soustředila na sebe zájem všech hostů do té míry, že když výprask skončil, jeden z hostů si vybral velký anální kolík, který se stupňovitě rozšiřoval a jedna z dívek v černé latexové kombinéze mu nabídla kelímek s gelem. On si v něm nejdříve namočil ukazovák a zajel s ním do tvé zadní dirky a pak kluzkým análním kolíkem začal pronikat do tvé prciny. Když do tebe zasouval třetí rozšíření kolíku, začala jsi prosit a křičet, protože jsi měla dojem, že ti prcku roztrhne, ale on si spíše pro sebe říkal : „Jen se neboj holubičko, ještě se ti tam vejdou alespoň další dva stupně“ a skutečně ti je tam dostal a ty jsi už ječela bez jakýchkoli zábran. Když ti konečně vytáhl kolík z prciny, tak k pobavení okolí pronesl, že teď máš zadnici připravenou tak, že by jsi klidně mohla konkurovat minojským kněžkám na Krétě, které obcovaly s býky. Opět jsi se dostala do středu pozornosti hostů, kteří si prohlíželi tvojí roztaženou prcinu.

Následoval výprask tvé sousedky, která dostala rákoskou od mladé atraktivní ženy a ta jí donutila prosit a slibovat cokoli, jen aby už skončila s trestáním. Tvoje seřezané půlky a roztažená prcka tě stále ještě hodně bolely, když si jeden z hostů vybral velkého uměláka se speciálními štětinkami na dráždění poštěváčku a jako objekt k vyzkoušení si vybral opět tebe.

Kundička ti byla zcela veřejně rozevřena a za pobaveného šumu mezi diváky ti začal zasouvat uměláka dovnitř, až jeho štětinky obemkly tvého poštěváka a on pustil přístroj na maximální obrátky. Kombinované dráždění bylo nezvyklé a velmi působivé a ty jsi se po chvíli neubránila slabému sténání.

Vzhledem k tomu, že bolest z roztažené prciny už byla snesitelná, tak i ona začala stupňovat tvé vzrušení. Další hosté se nechali inspirovat a i ostatní dívky byly navlečeny na nejrůznější vibrátory a tak vás bylo všech pět veřejně šoustáno a místnost naplnilo sténání vzrušených dívek.

Jednu z mladých žen, viditelně vzrušenou, inspiroval pohled na tvojí vystavenou červenou zadnici k tomu, že se chopila nepříliš silného análního kolíku a ten ti ještě navíc zasunula do prcky. Podráždění tvé zadní dirky bylo to poslední, co obvykle potřebuješ k dosažení orgasmu a tak jsi se spoutaná svíjela ve sladkých křečích.

V posledních fázích tvého šukání si jedna z přítomných žen dřepla z druhé strany u tvé hlavy a kochala se výrazem tvého obličeje během tvého veřejného šoustání a rukama si pohrávala s tvými kývajícími se prsy.

Pak postupně dosáhly orgasmu i ostatní jebané dívky.

V následné aukci, po které jsi se měla stát na jednu hodinu majetkem vítěze, si tě vylicitoval starší muž v perfektním obleku, doprovázený mladou milenkou, která byla sice oblečena do černých šatů, za které by se nemusela stydět chovanka katolického lycea, ale ze zelených očí jí chlípnost jenom sršela.

Také to byl její nápad, že si tě nahoru odváděli tak, že jsi měla ruce svázané za zády a mezi nohama hrubý provaz, který drželi vepředu a vzadu oba dostatečně zdvižený, aby se ti zařízl do prcky a kundičky a nedovolil ti jakkoli se bránit a odporovat a tak jsi byla odvedena nahoru do pokoje, kde měly následovat další hrátky, které ona inspirovala a on prováděl. Měla nesporný talent, jak ponížit druhou ženu.

Po příchodu nahoru jsi byla nucena lehnout si na záda na stůl a nechat se svázat do kozelce. A protože jsi ihned nereagovala dost rychle a ochotně, tak jsi se musela nejdříve před stolem předklonit a plácačkou jsi dostala výprask přes visící kozičky. Poznala jsi, že trestání koziček v předklonu je podstatně účinnější a téměř vždy dojde k zásahu bradavek. Ona stála se založenýma rukama a sledovala, jak kňučíš, když on rozděluje údery spravedlivě na obě kozy.

Teprve pak jsi byla svázaná do kozelce a kundička ti byla rozevřena čtyřmi kolíčky tak, že jejich volné konce byly přilepeny lepicí páskou na vnitřní stranu stehen. A potom jsi dostala prst natřený pálivou mastí do prciny a pak jsi byla ponechána vystavená, aby bylo vidět, jak tvoje kundička reaguje na stoupající a pak i klesající pálení tvé zadnice. Neubránila jsi se a na konci této procedury jsi měla svojí pičku hezky mokrou a to vyvolalo pobavený úsměv na její tváři. Pak ti byly sundány kolíčky a vystavená kundička byla zalita voskem. A protože vosk kapal z malé výšky, dost to na malých pyscích pálilo a ty jsi se na stole pořádně kroutila.

Vosk zatuhl a v místnosti se ozval telefon. Zvedl ho, podíval se na hodinky a řekl, že hodina právě vypršela. Ona si tě ještě s despektem prohlédla a pak oba odešli.

Ležela jsi a čekala, co bude dál. Několikrát jsi na chodbě zaslechla kroky, ale ty pokračovaly dál. Pak zhaslo světlo a ty jsi ležela svázaná, vystavená, ve tmě a dostala jsi trochu strach.

Nic jsi neslyšela, ale najednou jsi ucítila na svém klíně něčí prsty, jak ze tvé kundičky loupají vosk a podle dotyků jsi začala tušit, kdo to asi je. Známé dotyky rozevřely tvojí kundičku, jazyk ti olízl tvoje malá pysky a kluzké prsty tvého Pána tě svázanou do kozelce, bez možnosti jakéhokoli pohybu, pomalu udělaly.

Pak se rozsvítilo, Pán tě rozvázal, směla jsi se konečně obléknout, protože Pán přinesl tvé šaty, sešli jste dolů, ale přes tvé obavy tě nikdo nepoznal a tak jsi jen letmo zahlédla další skupinu vystavených dívek a pak už jsi seděla v autě a na otázku svého Pána, jaké to bylo, jsi odpověděla, že to bylo strašné a současně krásné, ale že ho asi příště raději poslechneš.

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *