Novinky na webu – Profil, blogy, přidávání povídek, zprávy…

Návštěvnost nám úctyhodně roste (zatím je rekord 3840 návštěv za den), což mě motivuje k rozšiřování funkcí webu. A v dnešním příspěvku si nové funkce přiblížíme. Pokud naleznete jinou chybu než nepřeložený text (ten budu postupně dopřekládat), napište mi prosím přes stránku kontakt.  Případně přes privátní zprávy zde, což je jedna z nových funkcí.

Smyslem je propojit čtenáře a umožnit jim poznat podobně naladěné lidi. Pokud o to mají zájem, samozřejmě :).

Přidávání povídek

Nyní může přidávat nové povídky. Bud anonymně, nebo pod svým jménem. K tomu se stačí zaregistrovat a následně přihlásit.

Profil

Pokud se na stránkách Bdsmnaurovni.cz nyní zaregistrujete, získáte profil, který vám umožní celou řadu funkcí.

Posílání zpráv

S ostatními uživateli si nyní můžete snadno psát zprávy. Zatím tedy není moc s kým, ale já si napíšu vždy rád :).

Psaní blogu

Můžete se realizovat psaním blogu. U každého příspěvku si můžete nastavit, zda ho uvidí všichni (a přijde jim i upozornění), přátelé, nebo jen vy.  Ostatní zde uvidí i povídky, které jste přidali (pokud jste tak učinili po přihlášení).

Přátelství

Můžete si i přidávat ostatní do přátel. Krom blogů a toho, že své přátele vidíte, když jsou online, to nemá širší uplatnění. Ale pořád lepší než Facebook :).

Skupiny

V tuhle chvíli funguje jen jedna skupina, spojující uživatele tohoto webu. Ale pokud se to ujme, můžeme vytvořit skupiny pro fanoušky výprasků, svazování atd.

Fórum

Propojení uživatelů půjde i prostřednictvím fora. Můžete se tak zeptat na to, co vás zajímá, nebo jen tak pokecat. Než se forum rozběhne, tak to ještě potrvá – chce to aspoň pár lidí, co rádi a často píšou :). Ale připravené a propojené s profilem to je.

Uvidíme, jaký bude zájem. Možností je spousta, včetně BDSM seznamky, speciálního obsahu pro přihlášené atd. Ale to má smysl řešit jen tehdy, pokud o socializaci bude zájem i ze strany čtenářů.

Zaregistrovat se můžete zde

Reg
Male
Female
Others

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *