Co znamená výraz subinka a základní rozdělení.

Subinka je lidové označení pro dívku/ženu, kterou láká nějaká forma submisivity. Teorie je snadná, praxe jako vždy složitější :). Každý jsme originál a i když existují některé společné znaky, tak tisíc lidí bude mít tisíc představ. A aby to nebylo úplně jednoduché, budou se měnit v závislosti na partnerovi, věku, či náladě.

Tvrzení, že správná subinka by něco měla, je tak nejen manipulativní, ale i úplně mimo. Musíte umřít a platit daně, to je tak všechno :). Jinak je zcela na vás, jakou cestou se rozhodnete jít. Může to být absolutní poslušnost vůči svému Pánovi, ale rozhodně to neznamená, že nějakého neznámého člověka musíte oslovovat Pane, do ničeho mu nemluvit a jen tupě poslouchat, jak si to představuje on :).

Stává se také, že je člověk switch, tedy že ho baví obě role. Případně že např. vůči muži sub a vůči ženě dom.

Pro někoho je submisivita o šátku přes oči a svázaných rukou, pro jiného o ponížení či bolesti. Často se to různě prolíná a je to závislé na náladě, partnerovi, nebo fázi cyklu :). Rozdělení tak berte jako velmi orientační, at nezůstaneme u konstatování “každý to má jinak a tak to má být”. To je sice hezké a pravdivé, ale moc se z něj nedozvíme :).

Typy subinek

Zlobivka

Zlobivky si libují v určité rebélii a reakci Pána na ní. Často se to pojí se zálibou ve spankingu, kdy subinka zlobí schválně, aby byla potrestána. Záliba v bolesti tam být, ale ani nemusí a výprasky mohou být v podstatě symbolické.

Masochistka

Masochistka se vyžívá v bolesti. Často platí, že jde o nějakou konkrétní formu bolesti, např. z výprasku, ale i jehel, nějakého konkrétního nástroje atd.

Poslušná holčička

Vyloženě ji těší, když může poslouchat Pánovi pokyny a pro jeho potěšení i trpět. Může tam být záliba v bolesti či/a ponížení, ale také nemusí. Případně se může jednat o to, že jí samotné bolest/ponížení nic moc neříká, ale vzrušuje jí vzrušení Pána.

Může jít i o různé hrátky alá Petplay, Catplay, Dogplay atd. kde poslušnou holčičku nahradí role poslušné kočičky :).

Děvka

“Chytni mě za vlásky a říkej mi děvko” :). Děvku (nebrat hanlivě) baví drsné zacházení, tvrdé o*ukání, dirty praktiky, podmanění, živočišnost.

To je takové základní shrnutí, určitě by to šlo rozšířit o fanoušky bondáží, DDLG, různé fetish věci atd. Ale článek má sloužit pro základní shrnutí.

 

 

 

Jak se vám článek líbil?

Kliknutím na hvězdičku povídku ohodnotíte

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasů: 10

Zatím nehodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *